Meyveli Smoothie


Meyveli Smoothie


Kim sağlıklı meyve suyu tarifi ister? O halde size sevindirici bir haberim var. Bugün sizlere egzotik tatlar içeren meyveli Smoothie tarifini vereceğim. Özellikle yaz aylarında deniz kenarında ve havuz kenarında benim en sevdiğim içeceklerden birisi diyebilirim. En büyük özelliği ise içerisine şeker ilave etmememiz.

Meyveli Smoothie için gereken malzemeler


*1 su bardağı portakal suyu (Kendiniz portakal alıp sıkarsanız çok daha lezzetli olur.)
*1 adet doğranmış mango
*4 adet çilek
*Yarım su bardağı ananas + 1 adet ananas

Meyveli Smoothie hazırlanışı


Bir blendara 1 su bardağı portakal ekleyin. Ardından mango, çilek ve ananasları ilave ederek blendar yardımı ile turuncu renkli Smoothie’nizi elde edin. Dilerseniz Smoothie yaparken blendara buz ekleyebilirsiniz. Ya da blendara atmadan portakal suyunu buzdolabında bekletebilirsiniz. Hazır olan smoothie’yi bardağa dökebilirsiniz. Kalan 1 adet ananas ile bardağı süsleyebilirsiniz. Afiyet olsun.
Etiketler: meyveli smoothie nasıl hazırlanır, meyveli smoothie kokteyl yapımı, buzlu meyveli Smoothie, donmuş meyveli Smoothie, kış meyveli Smoothie, meyveli smoothie yapımı, meyveli smoothie nasıl yapılır, yaz meyveli smoothie

Meyveli Smoothie

Admin

Pekmez Girişim | Yemek Portalı 2018 yılından bu yana hiçbir kar amacı gütmeden tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşım yapan kişisel bir bilgi bloğudur.